HOT Hostel - шаблон joomla Новости


Şirket Profili

Akyıldız Mermer, 1990 yılında Adana'da kurulmuş ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kurulduğu günden bu yana kapasitesini ve teknolojisini sürekli olarak arttırarak müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetine odaklı Adana'nın önde gelen granit mermer üreticilerinden birisi olmuştur.

Taşın Üstadı

Akyıldız, kurulduğu günden beri imza attığı bütün projelerinde sunmuş olduğu kaliteli mermeri ve traverten ürünleriyle sektörde lider olmuştur. 

Üst Düzey Müşteri Memnuniyeti

Akyıldız, sürekli kendini yenileyerek müşteri odaklı bakış açısıyla kaliteden ödün vermeden tüm iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek ürünleriyle tüm tasarımcılara modernizm ve estetiği bir arada sunuyor. 

Son Teknoloji

Yıllardır teknolojiyi yakından takip eden özelliğini koruyan Akyıldız Mermer, üretim tesisini makineleriyle sürdürmektedir.

Geniş Ürün Yelpazesi

Akyıldız Mermer, bugün yerli ve yabancı sınırsız çeşit ürünüyle müşterilerine yönelik çalışarak geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. 

Çevreyle Dost

Doğanın insanoğluna hediyesi olan mermeri işleyerek yaşam alanlarında kullanıma sunan Akyıldız, üretim sürecinde enerjiyi etkin bir şekilde değerlendirerek doğaya daha az zarar veren yatırımlar gerçekleştirmektedir.

İletişim Bilgilerimiz

Sarıhamzalı Mahallesi

47019 Sok.No:25

Seyhan/ADANA

P: 322 445 33 14

E: info@akyildizmermer.com

Resmi Kurum İşleri

Özel Sipariş İşler

Misyon - Vizyon

Vizyon
Sektöründe performansına özenilen, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olmaktır.

Misyon
Yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve kentin ihtiyacını karşılamaktır.